Hoşgeldin, Ziyaretçi: Üye Ol

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
League Of Legends RP HACK 4.15 YAMA Güncellendi
Arkadaşlar öncellikle hilemiz 4.15'le beraber güncellenmiştir diğer şerefsiz itler gibi bizde hile hurda yok biz sözümüzün arkasındayız.

Yapılması gerekenleri altta sıralıyorum bunlara uyun ve 20 bin RP'niz gelicektir.

1-Öncellikle bu linkten kayıt oluyoruz (buglu link normal siteden kayıt olmayın yoksa hile aktif olmaz) :Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.

2-Nickinizin veya hesabınızın başına herhangi birşey yazmanıza gerek yok o yazdıranlar siz kastıkça rp onlara gittiği için yazdırıyorlar ve herhangi bi belirli simge oyun tecrübesi seçmenizede gerek yok.

3-Oyuna girip olabildiğince çabuk 10 Level olmaya çalışın çünkü hile güncelleniyor açıklar aranıyor.

4-10 Level olduktan sonra (10'a kadar botlarla kasılabilirsin xp takviyeside alabilirsiniz problem yok) 10. level olduktan sonra normal insanlarla bir maç atınız bozgun zafer farketmez.

5-Attıktan sonra oyundan çıkıp 10 dakika sonra e-mailinize kod gelicektir. (Gerçek e-mail adresiyle kayıt olun ki kod gelsin)

6-Gelen kodu RIOT-PN'ye giriniz ve 20 bin RP'niz hesabınıza yüklenecektir.

İyi oyunlar.Eğer yapamazsanız bana bildirin elimden geldiğince yardımcı olacağıma söz veriyorum.

Yama fixlendikçe güncellenecektir

Şunuda söyleyeyim videoya aldanmayın video temsilidir !

İYİ OYUNLAR VİDEO TEMSİLİDİR!!
XDDz65.png

Ara

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -